3 Χρόνια Spot a Race
![](/media/articles/2021/04/26/3years.png)
3 Χρόνια Spot a Race! Η πρώτη πλατφόρμα αγώνων έχει ήδη 3 χρόνια ζωής. Από την έκρηξη των αγώνων το 2018 και το 2019, στην ένδεια του 2020 και 2021. Δεν πειράζει όμως! Παραμένουμε αισιόδοξοι, γιατί πιστεύουμε ότι η ζωή δεν σταματά και όλα κάποτε θα ξαναρχίσουν έστω και με νέους όρους. Εμείς, στο Spot a Race, ευχαριστούμε από καρδιάς όλους όσοι μας αγκάλιασαν και στήριξαν την προσπάθειά μας, αλλά και αυτούς που μπορούν να αντιληφθούν τα οφέλη της άσκησης στη ζωή μας και την αρμονική μας συνύπαρξη με το φυσικό μας περιβάλλον. Γιατί ο καθένας από την πλευρά του προσθέτει τη δική του θετική ενέργεια!
Ραντεβού στους δρόμους και στα μονοπάτια!