Η Αδελφότητα Θεοδωριανιτών Άρτας, προκηρύσσει τον 2ο αγώνα υπεραπόστασης δρόμου 80 χιλιομέτρων
![](/media/articles/2021/12/02/2022.jpg)
ΑΓΩΝΑΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΗΣ 80 χλμ
“ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ”
Η Αδελφότητα Θεοδωριανιτών Άρτας, προκηρύσσει τον 2ο αγώνα υπεραπόστασης δρόμου 80 χιλιομέτρων, προς τιμή του Ηπειρώτη ιερομόναχου από τα Θεοδώριανα Άνθιμου Αργυρόπουλου. Ο αγώνας θα διεξαχθεί το Σάββατο 28 Μαΐου 2022. Λεπτομέρειες και οδηγίες για τον αγώνα σύντομα.