Ο Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ προκειμένου να ικανοποιηθεί η μεγάλη επιθυμία συμμετοχής, μελών αλλά και φίλων δρομέων, στον 20ο Αγώνα Αργολικού Κόλπου, 15,5 ΧΛΜ στο Ναύπλιο στις 13/2/2022 αποφάσισε να έχει στην διάθεσή τους και Δεύτερο Πούλμαν.
![](/media/articles/2022/02/07/athinaioi_dromeis.jpg)
Ο Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ προκειμένου να ικανοποιηθεί η μεγάλη επιθυμία συμμετοχής, μελών αλλά και φίλων δρομέων, στον 20ο Αγώνα Αργολικού Κόλπου, 15,5 ΧΛΜ στο Ναύπλιο στις 13/2/2022 αποφάσισε να έχει στην διάθεσή τους και Δεύτερο Πούλμαν.
Επικοινωνείτε ηλεκτρονικά: vaglebessis@gmail.com ή τηλεφωνικά κ Βαγγέλης Λεμπέσης 6977212169.
Το Δ.Σ. του Αθλητικού Πολιτιστικού Συλλόγου «ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ»