Λόγω επιδείνωσης των καιρικών συνθηκών, σε συνεννόηση με την Τροχαία Θηβών και με γνώμονα την ασφάλεια
![](/media/articles/2019/12/29/d.png)
Επείγουσα ανακοίνωση! ΑΝΑΒΟΛΗ Γύρου Καδμείας
«Λόγω επιδείνωσης των καιρικών συνθηκών, σε συνεννόηση με την Τροχαία Θηβών και με γνώμονα την ασφάλεια των συμμετεχόντων, ενημερώνουμε πως ο αγώνας «Γύρος Καδμείας» αναβάλλεται για την επόμενη Κυριακή 5/1, την ίδια ώρα!
Ευχαριστούμε για την κατανόηση!»