Η οργανωτική επιτροπή του αγώνα ΄΄Στην σκιά του Κριάκουρα΄΄ σας ενημερώνει ότι οι αγώνες που ήταν προγραμματισμένοι να γίνουν την Κυριακή 23 Αυγούστου 2020 στα Θεοδώριανα Άρτας ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ
Η οργανωτική επιτροπή του αγώνα ΄΄Στην σκιά του Κριάκουρα΄΄ σας ενημερώνει ότι οι αγώνες που ήταν προγραμματισμένοι να γίνουν την Κυριακή 23 Αυγούστου 2020 στα Θεοδώριανα Άρτας
ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ
για την Κυριακή 22 Αυγούστου 2021 σεβόμενοι τις αποφάσεις της Πολιτείας για την προστασία των συναθλητών – συνανθρώπων μας που θα έπαιρναν μέρος στους αγώνες και θέλοντας να διατηρήσουν το ανταγωνιστικό πνεύμα των αγώνων σας εύχονται να είστε και να παραμείνετε γεροί και υγιείς για το επόμενο ραντεβού μας. Όσοι από τους φίλους αθλητές επιθυμούν να τρέξουν στα μονοπάτια του αγώνα εμείς θα είμαστε εκεί για να σας βοηθήσουμε.
Σας περιμένουμε να τα πούμε από κοντά του χρόνου.